03-10-2013

В наш час інформаційні технології тісно переплелися з усіма сферами нашого життя. Не залишаються осторонь процесу інформатизації й бібліотечні установи Ківерцівської РЦБС. Так, 12 вересня та 3 жовтня 2013 р. працівники 9-х бібліотек-філій системи відвідали тренінг по створенню та підтримці блогів.

Спочатку учасники тренінгу познайомилися з безкоштовною платформою для ведення блогів від корпорації Google – Blogger.com та іншими службами від Google. А потім приступили до створення та наповнення власних сторінок у Всесвітній павутині.

По завершенню тренінгів кількість бібліотек Ківерцівської РЦБС, що мають власні представництва в мережі Інтернет збільшилося з трьох до дванадцяти! Надіємось, що з часом їх стане ще більше і користувачі Інтернет зможуть дізнатися про роботу не тільки міських але й сільських бібліотек системи ще більше.