06-08-2014

5 серпня на базі бібліотеки-філії села Борохів відбувся районний семінар бібліотечних працівників Ківерцівської РЦБС на тему: “Інноваційні  аспекти та сучасні напрямки діяльності бібліотек”.

У своєму виступі директор Ківерцівської РЦБС відмітила, що бібліотеки і надалі залишаються місцем контактів влади та населення, а бібліотекарі повинні бути помітними постатями у сільській громаді. Головне завдання на сьогодні – творчо підходити до роботи з різними категоріями користувачів, а для цього потрібно постійно вдосконалювати свої знання та запроваджувати в практику роботи нові форми роботи та технології.

Борохівський сільський голова Демидюк В. І. виступаючи перед  присутніми на семінарі, підкреслила особливу роль працівників культури, в тому числі і бібліотек, у вирішенні проблем сільської громади і назвали їх своїми першими помічниками.

Працівники методичного центру провели консультації. Одна з них була проведена у формі презентації на тему “Нові форми роботи з користувачами”. ЇЇ підготували працівники Волинської обласної бібліотеки для юнацтва. У другій – “Інноваційні форми роботи з користувачами дітьми” увага була приділена формам роботи з юними користувачами.

Бібліотечні працівники переглянули буктреллер за книгою Г. Запольської “Малашка”. Він був підготовлений працівниками Ківерцівської ЦРБ для участі в обласному огляді-конкурсі буктреллерів.

Під час проведення засідання “круглого столу” “Обслуговування читачів: процес чи творчість?” виступаючі не лише ділилися досвідом роботи, але й порушували проблемні питання, які виникають в повсякденній роботі.

Увазі всіх присутніх було запропоновано літературно-мистецьку годину “Між нас тобі, Тарасе, жити”, її підготували та провели бібліотека (бібліотекар бібліотеки-філії Федінчик Т. О.) та сільський будинок культури (зав. будинком культури Чиж С. Є.).

Всі учасники семінару прийняли спільне рішення про те, що бібліотеки і надалі повинні працювати над тим, щоб бути інформаційними та дозвільними центрами громади, вчасно реагувати на зміни в суспільстві, використовуючи при цьому нові форми роботи.