18-03-2015

Зміни, що проходять в країні (соціальні, культурні, політичні, економічні), суттєво впливають на роль бібліотек у сучасному суспільстві, ставлять нові завдання, викликають необхідність інноваційної діяльності, пошуку сучасних форм і методів обслуговування різних груп читачів, нових шляхів і засобів функціонування, організації нових взаємовідносин з оточуючим середовищем.

Для кращого функціонування бібліотек було створено колегіальний дорадчий орган – читацьку раду, яка розглядає питання надходження та використання коштів, покращення матеріальної бази бібліотек, а головне – поповнення книжкових фондів.

У понеділок, 16 березня, відбулося засідання читацької ради при Ківерцівській ЦРБ. Директор РЦБС, Л. І. Михальчук, прозвітувала про роботу бібліотек, надходження та використання коштів від благодійних надходжень. Зокрема, протягом 2014 року для бібліотек системи було придбано 1466 екз. книг на загальну суму 24947 грн. Також було затверджено план роботи читацької ради на 2015 рік.

Ми хочемо працювати відкрито, прозоро для Ківерцівської громади, впроваджуючи нові бібліотечні послуги для якнайякіснішого забезпечення інформаційних потреб наших користувачів.