10-03-2016

Ніні Михайлівні Гуцуляк – лікарю педіатру, почесному громадянину Ківерцівщини, депутату районної ради чотирьох скликань, очільнику, впродовж чотирнадцяти років, районного осередку “Просвіти”, мамі, бабусі, прабабусі – ювілей мудрості та великих здобутків.

З цієї нагоди 9 березня в актовій залі центральної районної лікарні відбулося вшанування ювілярки. До вітань долучились голова райдержадміністрації Ткач Валерій Євгенович, голова районної ради Недопад Григорій Вікторович, Ківерцівський міський голова Жгутов Володимир Володимирович, генеральний директор КЗ “Ківерцівське районне територіальне медичне об’єднання” Слижук М. В., голова районного осередку “Просвіта” імені Тараса Шевченка Михальчук Л. І. та колеги-медики.

Працівники районної бібліотеки приєднались до вітань, адже Ніна Михайлівна є активним читачем районної бібліотеки, та підготували слайд-презентацію “Вам так личить… бути собою”.

Ось у такому стрімкому ритмі зустрічає свій ювілей ця дивовижна жінка. Вона вбачає щастя у родині, роботі та громадській діяльності.

З ювілеєм, Ніно Михайлівно!