18-03-2016

Конституція України гарантує всім непрацездатним громадянам України право на матеріальне забезпечення за рахунок трудових та соціальних пенсій.

17 березня 2016 року в читальному залі Ківерцівської ЦРБ відбулася актуальна розмова "Пенсійна реформа в Україні. Чого нам чекати?". Основна мета заходу – підвищення інформованості населення з питань пенсійного забезпечення.

Виступаючи перед присутніми заступник начальника Ківерцівського пенсійного фонду Степанов І. розповів про завдання пенсійного фонду в нашому районі, зазначив основні закони України, якими керуються працівники при нарахуванні пенсій жителям району та зазначив, що в основу нарахування пенсій покладено солідарну систем. А ще він відмітив, що у нинішній час уряд країни змушений був прийняти надзвичайні заходи для термінової стабілізації пенсійної системи.

Фінансовий консультант фірми "MetLife" Мартинюк С. розповів присутнім про світову практику діяльності недержавних фондів та їх діяльність в Україні. Громадяни, які не бажають у похилому віці залежати від держави, можуть скористатись послугами цих фондів і самі нагромадити собі надбавку до основної пенсії.

В ході зустрічі було поставлено багато запитань від учасників, на які вони отримали конкретні відповіді. Але головний висновок полягає в тому, що про свою пенсію можна і треба турбуватися ще в молодому віці, як це робиться в багатьох країнах світу.