21-12-2017

Напередодні новорічних свят читаючі родини зібралися у читальному залі районної бібліотеки для дорослих на бібліотечний вікенд “Мама, тато, я – читаюча сім’я”.

“Традиції сімейного читання батьків і дітей благодатно впливають на всю родину, воно передбачає зміцнення духовних зв’язків сім’ї. важливо організувати дитяче читання, відірвати дітей від соціальних мереж, щоб читання книги стало улюбленим заняттям. Це завдання можливе за умов співпраці бібліотеки і сім’ї. Саме бібліотека повинна налагоджувати шляхи співпраці з родинами” – наголосила директор бібліотеки Любов Михальчук.

Для діток працівники районного будинку культури ім. М. П. Ковальова підготували розважальну новорічну програму з конкурсами та розвагами. Усі діти отримали солодощі від Святого Миколая. На завершення учасники заходу виконали пісню “Ой хто, хто Миколая любить”.