15-02-2018

Щорічно, останній тиждень перед Великим Постом народ святкує Масляну. Долучитись до традиції святкування Масляного тижня працівники бібліотеки запросили своїх читачів та жителів міста.

Бібліотека запропонувала цього річ своїм гостям зустріти Масляну за давніми традиціями та на сучасний лад! Влаштувати свято вирішили не в стінах бібліотеки, а на свіжому повітрі.

На свято завітали: настоятель Свято-Покровського Собору отець Іван Семенюк, заступник голови Ківерцівської РДА Церкевич Я. В. та заступник міського голови Поліщук О. В. Людей зібралось чимало.

А яка ж Масляна без смачних млинців!!!

Майстер-клас "Перший млинець – не комом!", який провела завідуюча клубом с. Човниця - Оксана Лойко, могли не лише побачити, як млинці правильно випікати, але й скуштувати їх просто "з пилу, з жару".

Протягом свята усіх бажаючих пригощали духмяним чаєм та смачними млинцями. А ще проводили веселі конкурси.

Веселили гостей народний аматорський фолькльорний ансамбль "Толока" (кер. Т. Бурмак) та чудові кумасі (А. Жук, Т. Черняк) - районного будинку культури ім. М. Ковальва.

Захід відбувся у тісній співпраці РБК ім. М. Ковальова, районного територіального центру соціального обслуговування та районної бібліотеки.

Читачі мали змогу переглянути тематичну поличку "…Масляну гуляємо, весну зустрічаємо…".

     

*більше фото можна побачити на нашій сторінці у соціальній мережі Facebook