15-03-2021

В рамках проекту “Книга з автографом" у районній бібліотеці для дорослих відбулася творча зустріч з українським поетом, прозаїком, публіцистом, громадським, політичним та державним діячем Володимиром Федоровичем Шовкошитним. Поспілкуватися з поважним гостем завітали шанувальники книги.

Наш гість розповів не лише про своє життя і творчість, а й про книги, які останнім часом були надруковані у видавництві “Український пріоритет”, засновником та директором якого він є.

Невблаганно швидко минув час творчої зустрічі. Впевнені, що в її учасників надовго залишиться позитивний спогад про цю творчу та цікаву особистість.

Пошановувач української книги Ігор Мисковець придбав для бібліотеки у дарунок історичні романи Леся Качковського.

Учасники зустрічі мали можливість вибрати книгу, яка зацікавила найбільше, й отримати автограф гостя.