02-07-2021

1 липня у Публічній бібліотеці відбувся методичний день "Організація діяльності бібліотек в умовах утворення ОТГ". Про систему законодавчих та нормативно-правових аспектів роботи бібліотек в умовах ОТГ розповіла директор бібліотеки Любов Михальчук. Особливий наголос вона зробила на статусі бібліотеки як інформаційного посередника між владою та громадою, популяризації книги та читання.

Провідний бібліотекар Людмила Літковська провела для бібліотечних працівників практикум "Індексація літератури та оформлення документації на списання бібліотечного фонду". На конкретних прикладах було розглянуто різні випадки та оформлення відповідної документації, а також питання індексації вартості видань при списанні.

Завідуюча відділом обслуговування Інна Мартинюк надала консультацію "Організація книжкових виставок – це наука і мистецтво".