19-05-2011

19 травня 2011 року на базі бібліотеки-філії с. Прилуцьке відбулося заняття школи професійної майстерності з інформаційної та довідково-бібліографічної роботи. Присутні мали нагоду прийняти участь у Дні інформації: «У тім краю, де серця рідна пристань». Відбулися практичні заняття на теми: планування, звітність та облік інформаційної та довідково-бібліографічної роботи; нові зміни в бібліографічному описі; виконання усних та письмових довідок користувачів бібліотек.

Складовою частиною Дня інформації була зустріч з автором книг «На всіх фронтах – 1941-1945» та «Історія церкви. Прилуцьке» – Кирилюком О. С.

Працівники бібліотек-філій, які були учасниками заняття, також ознайомилися з роботою бібліотеки-філії с. Прилуцьке, та ознайомилися з матеріалами по питаннях інформаційної та довідково-бібліографічної роботи.

Про інформаційні ресурси і технології як засіб бібліотечного обслуговування бібліотекарів поінформувала методист Ківерцівської ЦБС Мілінчук Н. Р.

Одарчук І. М. бібліограф Ківерцівської ЦБС сконцентрувала увагу присутніх на питанні впровадження державних стандартів бібліографічного опису документів, скорочення слів та словосполучень.

Виступ Хазанюк О. М. бібліографа Ківерцівської РДБ був націлений на інформаційно-бібліографічне обслуговування користувачів-дітей.

Для учасників школи було проведено консультацію на тему: «Пошук літератури краєзнавчої тематики за допомогою картотеки».

Заняття закінчилося обміном досвідом та підбиттям підсумків.