07-12-2021

У грудні наша бібліотека, в рамках державної Програми поповнення бібліотечних фондів, отримала від Українського інституту книги майже 700 книг. Усього ж в Україні нові книги отримають 600 бібліотек, які пройшли спеціальний відбір.

Значна частина книжок — дитяча література. Книги цікаві, з яскравими ілюстраціями. Є багато книжок з психології, з порадами для батьків, вчителів, література, яку використовують за шкільною програмою. Серед книжок для дорослих більше художньої літератури. Художня проза українська та зарубіжна, вічна класика, гучні бестселери, есеї та мотивуючі твори — тут розмаїття на будь-який смак. Усі книги українською мовою!

Книги виключно нові видання 2019, 2020 і навіть 2021 року. Зараз усю літературу обробляють у відділі комплектування. На кожну, за умовою співпраці, наклеюють спеціальну наліпку: «Ця книга у бібліотеці завдяки УІК».

Найближчим часом ці книги з’являться на поличках бібліотеки.