01-06-2011

1 червня 2011 року на базі  бібліотеки-філії с. Кульчин  відбувся семінар «Сучасна бібліотека – центр культури, освіти, дозвілля». В заході прийняли участь бібліотекарі Ківерцівської ЦБС.

Під час семінару увага акцентувалася на проблемі розвитку сільських бібліотек як інформаційних і культурних центрів. Піднімалися питання фахового становлення бібліотекаря та нових стандартів бібліотечної професії. Бібліотекарі ділилися думками щодо шляхів трансформації та впровадження інноваційних змін в діяльність бібліотек в сучасних умовах.

Присутні мали нагоду прийняти участь у Дні інформації: «Щоб не зупинився гончарний круг». Також,  Лариса Антонюк зав. бібліотекою-філією с. Кульчин,  провела огляд літератури «Святе, мов хліб, моє село». Учасники навчання  здійснили екскурсію до куточка виробів народного умільця, де відбулася зустріч  з відомим гончарем Ковальчуком В. Ю.

На семінарі проаналізували складові успішної роботи публічної бібліотеки,  впровадження інноваційних методів у соціокультурну роботу, питання професійної етики та іміджу бібліотечного працівника.