15-06-2011

В рамках тижня профорієнтації, з метою зорієнтувати дітей на свідомий вибір майбутньої професії,  в Центральній районній бібліотеці для дорослих пройшла профорієнтаційна година на тему  “Справа мого життя”. Запрошена на зустріч – головний спеціаліст відділу профорієнтаційної роботи – Людмила Миколаївна Міщук поінформувала учнів 10 класу КЕШ про актуальні на сьогоднішній день професії, розповіла про роботу свого відділу. Бібліотекарі продемонстрували учням брошури, буклети, які підготувала бібліограф – Ірина Миколаївна Одарчук, ознайомили з класифікацією спеціальностей та  порадили як обрати професію, орієнтуючись на свій знак зодіаку. Бібліотекарі побажали дітям, щоб їх майбутня робота подобалась, була перспективною, стабільною та прибутковою.