20-02-2023


День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день.

Щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні –знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Минуло вже дев’ять років від тих трагічних подій на Майдані. Коли від куль снайперів масово вмирали люди. Коли вся країна тремтіла в напруженні: чи вистоїть Майдан. Небесна Сотня йшла вперед, знаючи, що там вбивають, а вдома на них чекають і моляться.

Працівники Публічної бібліотеки провели для юних гуртківців Центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді (кер. Літковець Н. О.), учні 6-В кл. Ківерцівського ліцею № 3 годину пам’яті «Я з Небесної Сотні». Бібліотекар розповіла про трагічні події Революції Гідності та постаті Героїв Небесної Сотні. Присутні переглянули презентацію «Ми Сотнею пішли на небеса», присвячену героям Революції Гідності та їхнім родинам, і вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Бібліотекарі ознайомили учнів з літературою, представленою на книжковій виставці «Майдан – це стан душі і поклик серця».