25-04-2023

Гарні книжечки стоять,
                Для дорослих і малят
                Можна вибрать, почитать!

Вражень у маленьких читайликів, які вперше завітали до нашої бібліотеки, і справді вистачає. Адже яскравий книжковий світ здатен не лише навчити, а й здивувати, надихати на нові пригоди, на здійснення мрій.

У теплий сонячний день, 25 квітня, до Публічної бібліотеки завітали вихованці школи раннього розвитку «Пролісок» Ківерцівського ЦПО, разом із педагогами та керівниками гуртків, на пізнавально-оглядову екскурсію «Чарівний світ книги», мета якої залучити учнів до читання книг, навчити їх користуватись бібліотекою, виховувати любов до книги і бережливого ставлення до неї.

У бібліотеці на дітей чекало знайомство з цікавими книгами та книжковими виставками, грали розважальні ігри «Збери квіти за кольором», «Знайди тінь», дивилися мультфільми за творами В. Сухомлинського.

Усміхнені обличчя дітей та їх слова вдячності, свідчили про те, що їм дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія.

Запрошуємо усіх жителів міста до бібліотеки.