05-06-2023


Книга домчить до будь-яких берегів. (Ч. Діккенс)

Безмежна сила книги… Книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам історію рідного краю, звичаї, традиції. Книга мудрий друг і порадник, вона, не вміючи говорити розповідає нам про пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ.

І хоча сучасних дітей все більше захоплює Інтернет та гаджети, ми повинні ще з дитинства виховувати у дітей любов до книги, бережне до неї ставлення, розвивати художній смак. ? Саме бібліотека допомагає залучати дітей до читання книжок.

Традиційно не перший рік усі першокласники нашого міста запрошуються на екскурсію до дитячого абонементу Публічної бібліотеки. До нас завітали першокласники: гімназії №1 та № 5, Ківерцівського ліцею № 3. Перше знайомство з бібліотекою перетворилось на справжнє свято.

Маленькі відвідувачі слухали розповідь бібліотекаря про книги та правила користування бібліотекою. Працівники установи підготували загадки та цікаві ігри. Діти активно приймали участь у вікторинах, іграх, поринули в чудовий казковий світ.

Усі дітки виявили бажання записатися до бібліотеки та обрали собі книгу для читання удома.

Також завітали учні початкових класів: 3 кл. гімназії № 1; 2-А і 2-Б кл., 3-А, 3-Б, 4-А класи гімназії № 5; 4-Б клас Ківерцівський ліцей #3, вибирали книги за своїми вподобаннями.

Кожен відшукав для себе щось цікаве, додому було взято багато різних хороших книг.

Розмаїття цікавих, яскравих книг та журналів, неодмінно подарували дітям багато нових вражень та допомогли потрапити до чарівного світу принцес, фантастичних пригод та мандрів.

Під час екскурсій діти поринули в неймовірний книжковий світ, познайомились з історією бібліотеки і її головною цінністю – книгою, навчилися усвідомлювати, як книги допомагають не тільки з цікавістю опановувати різні науки, але й вдосконалювати та розширювати знання.

Мета подібних екскурсійних заходів – підвищення інтересу до читання, бажання слухати та пізнавати, виховати охайність у ставленні до книги.

Колектив бібліотеки вдячний класним керівникам: Левчук Г., Шавулі І., Сахарук Т., Філіпчук О., Данилюк К., Соколовській Д., Данилюк Т., Власюк К., Гаврилюк Г., Остапчук Н., Гринюк Т., Нероді Ю., Андрійчук Н. за їх вміння зацікавити дітей, розкрити їхній потенціал і надихнути на подальші здобутки.

Ми впевнені, що такий досвід спілкування з книгою зможе розкрити і приблизити світ нашим відвідувачам, у якому вони будуть читати, уявляти і розуміти.