12-07-2011

Цих книг давно чекали небайдужі до минулого України, ті, хто прагне знати правду про її трагічні сторінки, а також ті, хто особисто зазнав репресій.

12 липня 2011 року у затишній залі Ківерцівської бібліотеки для дорослих на презентацію книг “Реабілітовані історією. Волинська область. Т. 1” та “Книга скорботи України. Волинська область. Т. 2”  зібралися історики, краєзнавці, бібліотекарі, вчителі, творча інтелігенція, представники місцевої влади та користувачі бібліотеки всі, кому небайдуже трагічне  минуле нашого народу.

На презентації був присутній авторський колектив. Зі споминами про створення книг виступили: керівник авторського колективу – Микола Михайович Кучерепа та керівник відділу “Книга скорботи України” – Таїсія Ясюк.

Вони детально розповіли  про складну роботу над збором та систематизацією матеріалів, а також поділилися своїми планами на майбутнє.

Сказала слово і Леся Григорівна Ковальчук. Її стаття “Нас було семеро” вміщена у ІІІ розділі книги “Реабілітовані історією. Волинська область”.

На презентації, також, виступили  Л. Д. Кричкевич, А. С. Киричук, В. Г. Тинчук, Г. І. Павленко, В. І. Ніколаєнко. Промовці відзначили титанічну працю укладачів та побажали наснаги для роботи над наступними розділами книг.