21-02-2024


Кожна держава має піклуватися про своє майбутнє. І неодмінна складова такої діяльності – виховання молодого покоління патріотів, залюблених у свій край, свою Батьківщину. Звичайно, найголовнішу роль у формуванні юної особистості відіграє сім’я. До цього також долучаються освітні, культурні та інші суспільні інституції, до функцій яких входить виховна робота з підростаючим поколінням.

Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща» та Публічна бібліотека Ківерцівської міської ради теж не стоять осторонь цієї надзвичайно важливої справи. 20 лютого працівники відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Ольга Мартинюк, Максим Рудік та Михайло Доридор завітали до бібліотеки, де найперш зустрілися з її директоркою Любов’ю Михальчук та підписали договір про співпрацю між установами.

Також працівники Парку мали змогу поспілкуватися з учнями 7-Б класу Ківерцівський ліцей №3, яким розповіли про значення водно-болотних угідь, їх роль у збереженні балансу екосистеми, тварин та птахів – мешканців заболочених місцевостей та одну з найцікавіших локацій Цуманської пущі – Чортове болото. Цим самим вони завершили цикл еколого-освітніх заходів, присвячених Всесвітньому дню водно-болотних угідь, який, нагадаємо, відзначався 2 лютого.

Діти були дуже активними, охоче ділилися уже відомою їм інформацією, а також мали можливість познайомитися з картинками тварин, згенерованими штучним інтелектом.

Бібліотекарі, у свою чергу, представили школярам книги про природу, флору і фауну України та познайомили їх з іншими цікавинками літератури.

Щиро дякуємо адміністрації та працівникам Публічної бібліотеки Ківерцівської міської ради, Ківерцівського ліцею №3 за співпрацю! Спілкування з такими чудовими дітьми вкотре підтримує нашу впевненість у тому, що Україна має прекрасне майбутнє.