17-04-2024


16 квітня, у читальному залі Публічної бібліотеки для учнів 7-х кл. гімназії № 5 м. Ківерці (кл. кер.: Струсь І. М., Мисковець К. О.) відбулася зустріч з працівниками Луцького районного управління ДСНС України у Волинській області.

Основним завданням зустрічі рятувальників з присутніми було знайомство дітей з правилами пожежної безпеки, роботою рятувальників, засобами пожежогасіння та транспортом спеціального призначення.

У своїй бесіді провідні інспектори Макарчук В. М., Максимчук В. І. підкреслили, що причиною пожеж може бути навмисний підпал, паління. Нагадали підліткам про те, що існують юридичні закони, за якими передбачається не тільки адміністративна, але і кримінальна відповідальність за навмисно скоєний вчинок.

Розповіли про основні правила поведінки в разі виникнення різних надзвичайних ситуацій, нагадали про причини і наслідки виникнення побутових пожеж, які найчастіше трапляються внаслідок короткого замикання, дитячих пустощів з вогнем, порушення правил безпеки під час використання електроприладів, навчали користуватися вогнегасником, відповідали на запитання учнів.

Учні слухали розповідь гостей про комплектації машини, засоби пожежогасіння, розглянули засоби захисту пожежників від вогню, переглянули презентацію «Вогонь помилок не прощає» та прийняли активну участь у «Марафоні загадок».

Присутнім сподобалась зустріч з людьми такої мужньої і героїчної професії, вони запам’ятали, що пожежу краще попередити, ніж потім ліквідувати.