10-11-2011

10 листопада 2011 р. на базі бібліотеки-філії с. Одеради відбулося чергове заняття майстер-клас на тему “Пріоритети планування роботи сільської бібліотеки”. На занятті були присутні працівники бібліотек-філії з сіл Ставок, Мощаниця, Гор’янівка, Чемерин, Жорнище, Мительне, Покащів, Хорлупи, Скреготівка, Грем’яче, Дідичі, Борохів, а також зав. бібліотеками смт. Олика та Цумань.

Перед присутніми колегами виступила директор ЦБС Л. І. Михальчук. В своїй доповіді вона звернула увагу на проблеми та недоліки в процесі планування роботи бібліотек-філій системи, а також вказала на можливі шляхи їх подолання.

Бібліограф ЦБС І. М. Одарчук приготувала для присутніх слайд-шоу на тему “Планування роботи бібліотеки-філії”, в якому більш доступно і наочно продемонструвала розділи плану роботи бібліотеки-філії.

Під час проведення майстер-класу з консультаціями щодо планування роботи бібліотеки-філії виступила головний бібліотекар ВО Ківерцівської ЦРБ І. В. Пошва, а заступник директора по роботі з дітьми Л. В. Доридор проконсультувала присутніх щодо планування роботи по обслуговуванню користувачів-дітей.

Також під час проведення заняття всі присутні мали змогу ознайомитися з Календарем знаменних та пам’ятних дат району на 2012 р., роботою бібліотеки-філії на базі якої проходив майстер-клас, взяли участь у діловій грі “Творчий підхід до складання річного плану бібліотеки-філії”. В кінці заняття бібліотекарі написали відгуки про заняття, що відбулося та висловили пропозиції щодо наступного подібного заходу.