14-05-2012

“За все, що маю, мамо, дякую тобі!”

Щороку в другу неділю травня ми відзначаємо одне з головних родинних свят — День матері.

Вже протягом багатьох років цей день стає приємним приводом для того, щоб зателефонувати мамі або приїхати до неї, щоб сказати “спасибі” за її любов, підтримку і самовідданість. Але, нажаль, дуже часто трапляється так, що велика частина жінок залишається без уваги в цей день, серед них багато підопічних Територіального центру.

Щоб виправити це прикре непорозуміння, 11 травня за сприяння Територіального центру в Ківерцівській центральній районній бібліотеці для дорослих відбулося свято “За все, що маю, мамо, дякую тобі!”. На захід завітали читачі бібліотеки, підопічні територіального центру, мами та бабусі. Розпочали свято ведучі заходу учні ЗОШ №1 – Левасюк Наталія та Левчук Олена. На адресу мам лунали теплі, щирі слова вдячності. Та чи знайдеться доволі слів, щоб оповісти про мамину мудрість, сердечність, самовідданість, роботящість, дбайливість, терплячість, щедрість, ніжність? Слова то знайдуться, але завжди їх буде замало й ніколи не буде доволі. Тож для присутніх також пролунали пісні: “Рушники”, “Два кольори”, “Марічка”, “Іноді я дивлюся на небо” – у виконанні народного аматорського чоловічого вокального ансамблю “Волиняни” районного Будинку культури під керівництвом Олександра Шульського, а також “Рідна мати моя” у виконанні студентки, активної читачки – Світлани Михальчук.

У бібліотеці було оформлено книжкову виставку “Найсвятіше в світі слово мати”, яка розкрила образ жінки-матері в літературі.

Після урочистостей гостей почастували солодощами, пригостили чаєм, жінки мали змогу поспілкуватися.

У цей день від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом! Для вас, любі матусі, найкращі квіти, найщиріші побажання, найніжніші поцілунки!