20-07-2012

17 липня 2012 року бібліотечні працівники зібрались у Сильненській бібліотеці-філії на заняття майстер-клас на тему “Формування та використання бібліотечного фонду сільської бібліотеки”.

Зустрічаючи гостей, сільський голова О. М. Ходорчук відзначив, що бібліотека це не лише духовний та культурний центр громади, але й консультаційний. Також він зазначив, що нормальний розвиток та діяльність бібліотеки на селі не можливий без підтримки влади, місцевої громади, спонсорів.

Завідуюча бібліотекою-філією с. Сильне Л. О. Бобик у своєму виступі основну увагу приділила роботі, що ведеться по формуванню та використанню книжкового фонду книгозбірні. У своєму виступі вона більш детально зупинилась на формах соціокультурної діяльності бібліотеки, а також поділилася досвідом нестаціонарного обслуговування жителів села Клубочин.

Учасники заняття отримали консультації по роботі з фондами від працівників районного методичного центру.

Підсумком заняття стало анкетування проведене серед слухачів майстер-класу. Його метою було зібрати та узагальнити дані щодо визначення основних шляхів та методів оновлення книжкових фондів бібліотек системи у відповідності з запитами користувачів.