25-12-2012

20 грудня 2012 р. стало справжнім святом для жителів та любителів книги с. Тростянець. Громада отримала оновлене, після капітального ремонту, приміщення сільської книгозбірні, а це три великі, просторі, світлі кімнати.

В урочистостях з нагоди відкриття оновленого приміщення взяли участь голова Ківерцівської районної ради Михайло Марчук, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Вашкевич, начальник відділу культури Галина Слатініна, директор ЦБС Любов Михальчук, депутат районної ради Микола Глинський, колеги бібліотекарі та жителі громади.

“Всі добрі справи відбуваються тільки на користь громаді і добре, що пріоритетним питанням стала місцева книгозбірня. Ми і надалі будемо підтримувати і допомагати тим очільникам громад, хто небайдуже ставиться до покращення соціального розвитку села” – зауважили у своїх виступах Михайло Марчук та Микола Вашкевич.

Сільський голова Валерій Ткачук зазначив, що робитиме усе можливе, щоб зацікавити і заохотити молодь до читання, адже, нажаль, ниві молодь читає набагато менше, ніж потрібно для формування світогляду та душі. Також у своєму виступі він побажав щоб дорога до бібліотеки була завжди жаданою і такою, що дає передчуття радості від хвилюючої зустрічі з джерелом мудрості – книгою! На завершення виступу сільський голова пообіцяв, що в недалекому майбутньому в книгозбірні з’явиться комп’ютер з доступом до мережі Інтернет, що допоможе користувачам швидше та в більшій мірі задовольняти свої інформаційні потреби.

Після урочистого перерізання стрічки, приміщення книгозбірні освятив настоятель Святотроїцького храму села Тростянець Сергій Ледвовк. Також, на честь відкриття оновленого приміщення, настоятель подарував бібліотеці книги, а сільському голові, в його День народження – ікону Миколи Чудотворця.

На відкритті оновленої бібліотеки, крім посадовців були присутні і читачі. Як дзвіночки лунали вітальні слова наймолодших відвідувачів сільської бібліотеки – учнів загальноосвітньої школи с. Тростянець. Враховуючи те, що урочисте відкриття проходило відразу після святкування дня Святого Миколая, завідуюча бібліотекою-філією Ірина Корінчук подарувала малечі м’які іграшки.

На завершення, директор ЦБС Любов Михайльчук та начальник відділу культури Галина Слатініна, подякували сільському голові, спонсорам та всім, кому не байдужі проблеми закладів культури.

Тож нехай у оновленій бібліотеці вирує життя – проходять зустрічі, точаться дискусії, вирує життя з усіма його несподіваними поворотами, залучаючи до одвічного коловороту все нових і нових користувачів бібліотеки.