12-03-2013

На сучасному етапі інформатизація суспільства досягла високого степеню. Не залишись осторонь цього етапу розвитку й бібліотеки. Хоча робота з книгами і залишилась основним видом роботи бібліотек, для задоволення потреб в інформації сучасних користувачів книгозбірень цього вже недостатньо. Сучасна бібліотека – це місце, де гармонійно поєднуються як традиційні друковані видання, так і сучасні комп’ютерні технології.

Бібліотеки Ківерцівщини отримали можливість осучаснитися за рахунок перемоги в пілотному раунді Конкурсу програми Бібліоміст “Організація нових бібліотечних послуг на основі безкоштовного доступу до інтернету”. На даний момент, за рахунок гранту, у 4 бібліотеках системи користувачі мають можливість безкоштовно скористатися комп’ютерами з підключенням до мережі Інтернет.

Користувачами бібліотек є не лише студенти, учнівська молодь, але й люди старшого та похилого віку, котрі також не бажають залишатися осторонь сучасних тенденцій розвитку суспільства. Тому Ківерцівська центральна районна бібліотека розпочала проводити “Курси комп’ютерної грамотності”. В програму курсів входить вивчення основних навичок роботи на ПК, ознайомлення з пакетом програм MS Office 2010, а також знайомство з мережею Інтернет та її основними сервісами. Заняття проходять 2 рази на тиждень. На даний час “студенти” вже опанували основні навики роботи з ПК та розпочали вивчення пакету програм MS Office 2010.