27-05-2013

У приміщенні Ківерцівської ЦРБ для дорослих, 21 травня, пройшло чергове засідання клубу “Зустрічі без прощань”. В рамках клубу відбулася творча зустріч з композитором, вчителем музики, художнім керівником вокального гурту “Сузір'я” уродженцем с. Тростянець Ківерцівського району Миколою Гапонюком.

Зустріч, “Душа у пісню перелита”, була присвячена, композиторській діяльності Миколи Васильовича. Автор видав сім музичних збірок: “Йде зима весела”, “Як давно це було”, “Неповторна мить”, “Тихо плине ріка”, “Привіт нашій мамі” та ін.

У піснях композитора – голос пташки, цвіту й зорі, а ще вічні людські почуття – незрадлива любов і щире кохання. І неповторний особливий мамин спів, її ласкавість, ніжна вдача...

Є в аматора й чимало ліричних пісень, що оспівують красу рідного мальовничого Полісся, чесноти його працьовитих людей. Сам Микола родом із селянської родини, змалку звик до важкої щоденної праці.

У виконанні вокального гурту “Сузір’я” пролунали пісні: “Ти згадай”, “Батьківська хата”, “Матері”, “Перепілка”, “Батьківська криниця”, “Доки є такі жінки”, “Каштан і канни”, “Дві печалі” та ін.

На творчій зустрічі присутні (підопічні територіального центру та користувачі бібліотеки) мали змогу ознайомитися тільки з невеличкою частиною творчого надбання композитора , але й представлені твори дали можливість зрозуміти масштаб творчості Миколи Васильовича.